Zajęcia terenowe

Ćwiczenia terenowe - informacje dla Studentów

Informacje dla studentów:


Na zajęciach terenowych obowiązkowa jest książeczka zdrowia (sanepidowska) oraz dokument tożsamości (legitymacja lub dowód osobisty), wymagany jest:

  • ubiór ochronny (biały, czysty fartuch, nakrycie głowy, rękawiczki),
  • bezpieczne płaskie i wygodne obuwie,
  • brak biżuterii i elementów metalowych typu spinki, kolczyki itd.,
  • zachowanie oszczędności w makijażu (brak doczepianych rzęs, nieużywanie kosmetyków z brokatem lub o intensywnym zapachu, pudrów itp.),


Warunkiem zaliczenia jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach i oddanie w terminie do 27 września (wtorek), kompletu sprawozdań (papierowa wersja). Sprawozdanie ma zawierać nagłówek z datą i miejscem odbywania ćwiczeń, dane Studenta i opis przebiegu wizyty w tym zasady funkcjonowania zakładu, wykorzystywane procesy technologicznych oraz systemy zarządzania jakością.


UWAGA
Obowiązkowa zbiórka przed wejściem na teren zakładu będzie 15 minut wcześniej w celu sprawdzenia obecności i przygotowania Studentów do ćwiczeń terenowych.

Podział na grupy wraz z harmonogramem został przesłany drogą elektroniczną. Wymiana w grupach tylko osoba za osobę do dnia 14 września 2022. Proszę przychodzić na poszczególne zajęcia w ramach wyznaczonych grup.

W przypadku zmian w grafiku ćwiczeń terenowych wszelkie nowe informacje będą przesyłane drogą elektroniczną. Prosimy o regularne sprawdzanie poczty.

W razie pytań proszę kontaktować się Koordynatorem zajęć terenowych lub opiekunem właściwej grupy odpowiedzialnego za przeprowadzenie ćwiczeń terenowych.


Podział na grupy przesłany drogą elektroniczną. Wymiana w grupach tylko osoba za osobę do dnia 14 września 2022.

 

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Technologii Żywności
ul. Balicka 122
30-149
Kraków
12 662 47 48
12 662 47 48
wtzyw[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wtz

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK