Samorząd Studentów - O nas

Samorząd Studentów Wydziału Technologii Żywności

 

Kim jesteśmy? Jesteśmy przedstawicielami wszystkich kierunków na Naszym Wydziale. Efektywnie działamy nie tylko na WTŻ, ale również w wielu obszarach całego Uniwersytetu. Nasi Samorządowcy aktywnie udzielają się w Radzie Kierunku, Senacie UR, Komisji Dyscyplinarnej i innych. 

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów ma nieoceniony wpływ na Jakość Kształcenia, podejmujemy ważne decyzje, które rzutują na przyszłość oraz na dalsze studiowanie.
Jesteśmy częścią Uczelnianej Rady Samorządu Studentów, dlatego też i tam mamy swoich przedstawicieli. Na zebraniach są podejmowane decyzje dotyczące całej Uczelni.

 

Kreatywność, pozytywne nastawienie, ekspresja i co najważniejsze… POMYSŁY! Te cechy nie są Ci obce? Dołącz do Nas już teraz! Takich ludzi poszukujemy :) Studia to nie tylko nudne wkuwanie, egzaminy, kolokwia. To również miło spędzony czas w gronie znajomych i przyjaciół.

Nawet jeśli ciężko Ci ruszyć się po Pandemii, nic nie szkodzi. Poradzimy sobie i sprawimy, że pokochasz Studiowanie i integrację między Samorządowcami!

 

Jesteśmy dla wszystkich Studentów, którzy potrzebują pomocy w każdej kwestii. Nie wahaj się, napisz do Nas, przyjdź, zadzwoń. Jesteśmy dostępni w każdej chwili na Wydziale!

 

Za chęci i pomoc czekają na Was dodatkowe przywileje :D
(więcej w zakładce „Czym się zajmujemy”)

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Technologii Żywności
ul. Balicka 122
30-149
Kraków
12 662 47 48
12 662 47 48
wtzyw[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wtz

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK