Samorząd Studentów - O nas

Samorząd Studentów, czyli Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Technologii Żywności (WRSS TŻ), to przedstawiciele wszystkich kierunków studiów Wydziału Technologii Żywności. Samorząd działa nie tylko na rzecz Wydziału, ale jest aktywny także na wielu obszarach dotyczących życia całego Uniwersytetu, a jego przedstawiciele reprezentują studentów naszego Wydziału przed władzami uczelni. Samorząd Studentów ma swoich przedstawicieli w Radzie Dyscypliny, Radach Kierunków, Komisjach, Senacie UR oraz w Uczelnianej Radzie Samorządu Studentów (URSS UR).

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów jest częścią Uczelnianej Rady Samorządu Studentów, dlatego też naszych przedstawicieli nie może zabraknąć tam, gdzie podejmowane są decyzje dotyczące całej uczelni - bierzemy udział w zebraniach URSS oraz wszelkich organizowanych przez nią przedsięwzięciach.

Jeśli jesteś kreatywny, nie lubisz się nudzić i masz milion pomysłów na minutę - nie wahaj się i dołącz do nas już dziś! Lubisz planować, analizować i myśleć strategicznie? Idealnie – każdy zwariowany pomysł trzeba ujarzmić dobrą organizacją, więc czekamy także na Ciebie! A może brakuje Ci impulsu do działania i nie masz pomysłu na to, co zrobić ze swoim wolnym czasem? Żaden problem - zarazimy Cię kreatywnością, więc nie zwlekaj i przyłącz się do nas! ;)

 

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów 2019/2020

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Wydział Technologii Żywności
ul. Balicka 122
30-149
Kraków
12 662 47 48
12 662 47 48
wtzyw[a]urk.edu.pl
ESP:/URKRAKOW/wtz

Adres do korespondencji: 31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21
© 2022 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK