Styczeń 2023

III KONKURS NA PREZENTACJĘ W JĘZYKU OBCYM - WYRÓŻNIENIE DLA STUDENTKI WTŻ

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zorganizowało w dniu 12.01.2023 - III Ogólnouczelniany Konkurs na Najlepszą Prezentację w Języku Obcym.

Przyznano trzy równorzędne pierwsze nagrody:

- W kategorii "Mój Projekt" nagrodę zdobyła prezentacja Tarantula as a pet  Pani Nataszy Bury, studentki Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt.
- W kategorii "Charyzmatyczny Mówca" doceniono wystąpienie Forest, forester, forest ranger – facts and myths  Pani Moniki Pater, studentki Wydziału Leśnego.
- W kategorii "Lingwista-Purysta" nagrodę otrzymała prezentacja Platelet-rich plasma wygłoszona przez Panią Barbarę Sołtys, studentkę Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa.

Wyróżniona została prezentacja "What would happen if everyone ate like Polish people" pani Emilii Gierat, studentki Wydziału Technologii  Żywności.

GRATULUJEMY!!