Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wszystkich studentów działających w kołach naukowych do uczestnictwa w Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych organizowanej przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Tegoroczna Sesja odbędzie się 20 maja 2024 r. od rana na Wydziałach w sekcjach tematycznych, a od 17:00 spotkanie podsumowujące w Centrum Kongresowym URK. Studenci uczestniczący w Sesji otrzymają materiały konferencyjne, a dla studentów, których prace zostaną najlepiej ocenione przewidziane są atrakcyjne nagrody. Uprzejmie proszę opiekunów kół naukowych o zebranie streszczeń referatów z poszczególnych kół i przesłanie w terminie do 17 marca 2024 roku na adres: agnieszka.szczeponek@urk.edu.pl  W załączeniu przesyłam wzór streszczenia, jest on także dostępny w zespole: Rada Kół Naukowych na Teams (plikidokumenty).

Przypominam również o możliwości składania wniosków na wyjazdy na obozy naukowe do 15 marca br. zgodnie z obowiązującym zarządzeniem JM Rektora nr 56/2015. Wniosek w wersji edytowalnej dostępny na Teams (plikidokumenty).

Anna Kołton
Pełnomocnik Rektora ds. Kół Naukowych URK

Harmonogram Sesji Kół Naukowych 2024

Celem Sesji jest przede wszystkim wymiana informacji i doświadczeń między studentami i zespołami badawczymi, wzajemne uczenie się i doskonalenie warsztatu naukowego, nawiązywanie nowych kontaktów, umożliwienie i zachęta do realizacji wspólnych badań, także tych o charakterze interdyscyplinarnym, ale przede wszystkim do ciągłego kontaktu z nauką.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów WTŻ na Sesję Wydziałową.

Pełnomocnik Dziekana ds Kół Naukowych

dr hab. Gohar Khachatryan , prof. URK