Oferta warsztatów i zajęć dla uczniów szkół średnich w roku 2024/2025

26.09.2024

Przedstawiamy ofertę warsztatów i zajęć realizowanych w roku szkolnym 2024/2025 dla uczniów szkół średnich przez Wydział Technologii Żywności.

Z udziału w warsztatach mogą skorzystać szkoły z podpisaną umową o współpracy z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie lub Wydziałem Technologii Żywności! W danym terminie proponowane są warsztaty/zajęcia o tematyce z podobnego zakresu. Do wyboru zawsze podanych jest jednak kilka tematów, z których szkoła może wybrać:

•  jeden temat, jeśli zajęcia trwają powyżej 90 minut (2 godz. lekcyjne)
  • jeden temat lub max. 2 różne tematy, o ile pojedyncze zajęcia trwają 90 minut lub krócej.

W celu zarezerwowania terminu należy z co najmniej z 3-tygodniowym wyprzedzeniem napisać maila (agnieszka.pluta-kubica@urk.edu.pl), w którym proszę podać:

1. pełną nazwę szkoły i telefon do kontaktu,
  2. liczbę uczniów, którzy wezmą udział w zajęciach i do której klasy uczęszczają
  3. preferowany temat warsztatów.

Skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.
UWAGA:

1. Decyduje kolejność zgłoszeń szkół (data dotarcia maila).
  2. Z uwagi na ogromne zainteresowanie dana szkoła (nie tylko klasa) może skorzystać z warsztatów tylko raz w ciągu roku.

ikona plików pdfOferta warsztatów

ikona plików pdfOferta warsztatów (aktualizacja 15.10.2024)