KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Technologii Żywności

Samorząd Studentów - O nas

 

Samorząd Studentów, czyli Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Technologii Żywności (WRSSTŻ), to przedstawiciele wszystkich kierunków studiów Wydziału Technologii Żywności. Samorząd działa nie tylko na rzecz Wydziału, ale jest aktywny także na wielu obszarach dotyczących życia całego Uniwersytetu, a jego przedstawiciele reprezentują studentów naszego Wydziału przed władzami uczelni. Samorząd Studentów ma swoich przedstawicieli w Radzie Wydziału, Komisji Dyscyplinarnej, Komisji Dydaktycznej, Komisji ds. Jakości Kształcenia, Senacie UR oraz w Uczelnianej Radzie Samorządu Studentów. Wydziałowa Rada Samorządu Studentów jest częścią Uczelnianej Rady Samorządu Studentów, dlatego też naszych przedstawicieli nie może zabraknąć tam, gdzie podejmowane są decyzje dotyczące całej uczelni - bierzemy udział w zebraniach URSS oraz wszelkich organizowanych przez nią przedsięwzięciach.

Jeśli jesteś kreatywny, nie lubisz się nudzić i masz milion pomysłów na minutę - nie wahaj się i dołącz do nas już dziś! Lubisz planować, analizować i myśleć strategicznie? Idealnie – każdy zwariowany pomysł trzeba ujarzmić dobrą organizacją, więc czekamy także na Ciebie! A może brakuje Ci impulsu do działania i nie masz pomysłu na to, co zrobić ze swoim wolnym czasem? Żaden problem - zarazimy Cię kreatywnością, więc nie zwlekaj i przyłącz się do nas! ;)

 

Tu podaj tekst alternatywny

Fot 1. Wydziałowa Rada Samorządu Studentów 2015/2016; fot. A.Goćko

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies