KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci

Wydział Technologii Żywności

Grudzień 2017

Szlachetna Paczka 2017
Z wielką radością i dumą chciałabym ogłosić, że po raz kolejny Pracownicy i Studenci Wydziału Technologii Żywności wzięli aktywny udział w akcji „Szlachetna Paczka”.

Daliśmy wspólnie dowód naszej wielkiej empatii i wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Zdaliśmy ten egzamin celująco!

W tym roku nasz Dar Serca powędrował do rodzin: Pani Eli oraz Pani Krystyny. Przygotowaliśmy dla obu Pań paczki za kwotę blisko 4 000 zł.

Pragnę gorąco podziękować wszystkim Darczyńcom, bowiem każdy, nawet najmniejszy zrealizowany punkt z listy potrzeb to wielka radość w domach obdarowanych osób.

Pamiętając o tym, że dobro ofiarowane drugiemu człowiekowi zawsze do nas wraca, życzę wszystkim Państwu, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję wszystkiego, co najlepsze i już proszę o to, byśmy w jeszcze liczniejszym składzie kompletowali kolejne Szlachetne Paczki za rok!

Dziekan

dr hab. inż. Agnieszka Filipiak-Florkiewicz, prof. UR