Luty 2021

Zasady udziału w egzaminie na WTŻ

1. Do budynku wchodzimy głównym wejściem.
  2. Cały czas na twarzy mamy maseczkę, która zasłania i usta i nos!!!!
  3. Dezynfekujemy ręce.
  4. Zostawiamy odzież wierzchnią w szatni.
  5. Od raz idziemy w kierunku sali, na której mamy egzamin.
  6. Wyłączamy telefon, wyciągamy coś do pisania.
  7. Stojąc pod salą zachowujemy dystans minimum 1,5 m, nie gromadzimy się!!!
  8. Do sali wchodzimy gęsiego, z zachowaniem dystansu i dezynfekujemy ręce.
  9. Siadamy tylko na wyznaczonych miejscach, zaczynając od dołu Sali.
  10. Torby, plecaki kładziemy na podłodze obok siebie.
  11. Na salach wykładowych znajdują się lampa UV, które cały czas pompują powietrze i je dezynfekują, ale jest to w systemie zamkniętym, nie należy się obawiać promieniowania UV.
  12. Podczas pisania egzaminu mamy cały czas maseczkę na twarzy, oczywiście można mieć rękawiczki, jeśli ktoś się boi zakażenia, ale blaty zostały zdezynfekowane, więc nie ma takiej potrzeby.
  13. Od momentu rozpoczęcia rozdawania przez egzaminatora kart egzaminacyjnych (od dolnych ławek) obowiązuje absolutna cisza.
  14. Jeśli egzamin jest pisany na kartach rozdawanych przez egzaminatora, to będzie on rozdawał karty poszczególnym osobom w rękawiczkach (więc karty są bezpieczne).
  15. Podpisujemy się i piszemy korzystając tylko z własnych przyrządów piśmienniczych (potrzebne będą długopis/pióro i ołówek).
  16. Nawet jeśli ktoś skończy odpowiadać na pytania wcześniej, nie wstaje z miejsca tylko pozostaje na nim aż do zakończenia egzaminu.
  17. W chwili gdy egzaminator ogłosi koniec egzaminu, studenci, począwszy od dolnych ławek, zabierają kartki oraz swoje rzeczy i wychodzą pojedynczo z sali, zostawiają karty egzaminacyjne na blacie stołu (prawdopodobnie będzie pudełko).
  18. Po wyjściu studentów zostaną zdezynfekowane stoliki, na których pisaliście i sala będzie wietrzona.
  19. Po egzaminie nie gromadzimy się na korytarzu!!!
  20. Dezynfekujemy ręce i zabieramy odzież z szatni.
  21. Wychodzimy osobnym wyjściem (po lewej od szatni)!

Bardzo proszę o stosowanie się do wytycznych. Powodzenia.