Czerwiec 2020

OBRONY MAGISTERSKIE 2019/2020

TERMINY OBRON:

I tura 29.06.2020 – 24.07.2020

II tura – od 7.09.2020 (konieczne jest złożenie podania o przedłużenie terminu składania pracy)

FORMA EGZAMINÓW:

Wszystkie egzaminy odbywać się będą zdalnie poprzez aplikacje MS TEAMS.

Studenci którzy nie dysponują komputerem z odpowiednim wyposażeniem (kamerka, mikrofon) do przeprowadzenia takiego egzaminu, będą mieli zorganizowany egzamin na terenie Wydziału również w formie zdalnej na specjalnie przygotowanym do tego komputerze.

OBIEGÓWKI:

Od 4 czerwca obowiązują obiegówki elektroniczne w systemie USOSweb – nie trzeba nigdzie się z taką obiegówką zgłaszać zostanie ona automatycznie potwierdzona przez wskazanych przez Dziekanat pracowników (Biblioteka Głowna, Domy Studenckie, Kierownik Katedry w której realizowana jest praca dyplomowa). Student na swoim koncie USOSweb (zakładka ‘dla wszystkich’ ma podgląd swojej obiegówki i jej aktualnego statusu)

INNE DOKUMENTY:

Nie są potrzebne zdjęcia do dyplomu. Nie obowiązuje też opłata za dyplom – PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH WPŁAT.

SKŁADANIE PRACY:

Przed umieszczeniem pracy w APD prosimy o przesłanie ostatecznej wersji w formacie PDF na maila  Dziekanatu w celu sprawdzenia poprawności danych na stronach 1-5

Na tydzień przed planowanym egzaminem dyplomowanym student składa w Dziekanacie wydrukowaną pracę dyplomową (jeden egzemplarz w miękkiej oprawie np. bindowana) oraz raport z JSA podpisany przez promotora.

W związku z ograniczeniem ilości obsługiwanych osób prosimy o umawianie się telefoniczne lub mailowo na konkretny termin złożenia pracy w Dziekanacie – proszę pamiętać również o uzyskaniu podpisu od promotora na pracy.

Po wyznaczeniu terminu obrony przez Dziekanat (zakładka ‘Moje egzaminy’ w APD) student informuje o egzaminie promotora i recenzenta pracy za pośrednictwem poczty e-mail i prosi o wystawienie recenzji w APD.

EGZAMIN DYPLOMOWY:

Kilka dni przed planowanym egzaminem Przewodniczący Komisji doda studentów do odpowiedniego zespołu w MS TEAMS i poprosi o potwierdzenie studenta czy wszystko działa poprawnie.

W dniu obrony na kilka minut przed planowanym egzaminem student loguje się do MS TEAMS i oczekuje na połączenie od przewodniczącego komisji.